D.U.K

Kaip išsinuomoti

Pasirinktas prekes galite išsinuomoti pateikdami užklausą elektroniniu paštu info@dekorius.lt arba paskambinę telefonu +37067644595.

Nuomuojant dekoracijas pasirašoma nuomos sutartis.

Nuomojami daiktai turi būti gražinami švarūs, nesugadinti, orginaliuose įpakavimuose. Pažeidus šį punktą taikomas mokestis. MINIMALI UŽSAKYMO SUMA 10 EURŲ.

Norint atsiimti nuomojamus daiktus būtinas išankstinis susitarimas. Esant poreikiui už papildomą mokestį galime pristatyti į reikiamą vietą.

Pasirinktas prekes galite išsinuomoti pateikdami užklausą elektroniniu paštu info@dekorius.lt arba paskambinę telefonu +37067644595.

Taip pat galite tai padaryti paspaudę mygtuką „Tikrinti“ prekės puslapyje ir užpildę formą.

Mininali užsakymo suma 10 Eur.

Dekoracijų nuomos kainos nurodytos už parą, nuomojantis ilgiasniam laikui taikoma nuolaida.

Vilniuje. Tikslesnė vieta nurodoma pateikus užsakymą.

Apie Dekorių

Dekorius.lt – pagalba jums ruošiant šventę. Kam sandeliuoti, kai galima išsinuomoti? Dekorius nuolatos plečia savo asortimentą , todėl gali pasiūlyti nuo mažiausių akcentų iki pagrindinių šventės dekoracijų. Dekoriaus komanda yra pasiruošusi atsakyti net į pačius netikėčiausius klausimus, surasti tinkamus sprendimus ir padaryti taip , kad jūsų šventė būtų graži lyg pasaka.

Taigi kviečiame jus pasižvalgyti po dekoriaus puslapį ir išsirinkti , tai kas jus domina. Jeigu nerasite to ko ieškote kreipkitės į dekoriaus komanda ir mes padėsime surasti tai kas gali atrodyti neatrandama ! 🙂

Dėmesio! Superkame dekoracijas likusias po švenčių, žvakides, tortines, molbertus ir kt. Dėl platesnės informacijos kreipkitės elektroniniu paštu.

SIŲSTI ŽINUTĘ

Parašykite mums žinutę, ir į Jūsų klausymą atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Siųnčia

2019 © Dekorius.lt | Kontaktai

Log in with your credentials

Forgot your details?